фактична адреса юридичної особи

фактична адреса юридичної особи
     
Існує лише 3 законні варіанти у пошуку юридичної адреси :


     1. Держреєстрація дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій постійно або тимчасово мешкає засновник майбутнього підприємства, або яка перебуває у нього згідно із законом. Недоліком цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - не всі підприємства можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Шевченківському р-ні.
     3. Реєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Шевченківському р-ні. Тобто підписується угода на нібито надання компанії приміщення, наприклад у суборенду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією адресою відбувається майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Слід зазначити, що ці договори 100% влаштовую державні установи і проходять при акредитації на митниці.

Шевченківський район

фактична адреса юридичної особи
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
фактична адреса юридичної особи
 • юридична адреса вао
 • база юридичних адрес
 • приклад юридичної адреси
 • чистий юридична адреса
 • юридичну адресу громадської організації
 • оренда робочого місця юридична адреса
 • юридична адреса спд
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація