юридична адреса переклад

юридична адреса переклад
      Передусім спробуємо, дійсно, розібратися, за якими критеріями треба проводити пошук потрібної майбутнього місцезнаходження бізнесу, щоб через незначний проміжок часу не виникло питання зміни юр-адреси. Зазначимо головні моменти, на які необхідно звернути свою увагу при купівлі юридичної адреси ,зокрема, у Шевченківському р-ні м.Києва:

     - Район прописки. Звісно, бажано, щоб юридична адреса була в тому районі, де плануєте проводити свою діяльність.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, які підтверджують власність власника прописки на обране приміщення. В тому разі, якщо Ви підпишете правочин без необхідних правопосвідчувальних документів, то у Вас незабаром можуть виникнути непорозуміння з податковими органами. Крім того, Ви не зможете проводити зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на якісного поштового обслуговування. На зареєстроване юридичну адресу буде надсилатися вся офіційна кореспонденція для зв'язку з державними органами.

Шевченківський район

юридична адреса переклад
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса переклад
 • отримання юридичної адреси
 • юридичну адресу тов
 • юридична адреса компанії
 • юридичну адресу знайти
 • надання юридичної адреси київ
 • юридичні адреси мо
 • зміна юридичної адреси податкова перевірка
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація